Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Śmieszne smsy

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Message Error: Sms, który został do Ciebie przesłany był zbyt duży, aby wyświetlić go na Twoim małym telefonie ... Kup sobie większy!!!
  Wyślij  Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni, ponieważ jak im coś nie pasuje, nie chowają swoich antenek.
  Wyślij  

Analizując twoje wypowiedzi dochodzę do konkluzji, iż twoje aforyzmy są mylne ze względu na niezbyt planowe selekcjonowanie Twoich pryncypiów.
  Wyślij  

Tu centrala NATO - chcesz byśmy zaatakowali: Afganistan wybierz #1, by Kabul #2, by kraje trzeciego świata #3. Dziękujemy za współpracę.
  Wyślij  

Uwaga!!!........................................................................................................................ dziękuję za uwagę. Twój telefon.
  Wyślij  

To, co wczoraj w nocy robiłeś swojej żonie było naprawdę dobre. Wielki Brat ...
  Wyślij  

Twój dotychczasowy numer telefonu (np.) 601 333 333 został zmieniony na 601 33 33 33. Za utrudnienia przepraszamy.
  Wyślij  

Oto SMS - Tamagotchi. Zapisz go w telefonie, codziennie doglądaj i sprzątaj, gdy nabrudzi. SMSy też potrzebują czułości ...
  Wyślij  

No i co sie gapisz??? To ja - Twój telefon komórkowy!!! Chciałem tylko na chwilę wyjść z tej smierdzącej kieszeni!!!
  Wyślij  

Dziś rano wojska chińskie zaatakowały ogniem z moździerzy pracujący spokojnie w polu rosyjski traktor. Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy.
  Wyślij  

Na widok Leppera bierze mnie jasna cholera. Gdy widzę tego pajaca to mi się żołądek wywraca. Niech go wreszcie wypierdolą zgodnie z większości wolą.
  Wyślij  

W związku z restrukturyzacją przepływu informacji prosimy o 3-krotne puknięcie w wyświetlacz telefonu celem potwierdzenia otrzymania tego smsa. Dziękujemy ...
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub