Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Śmieszne / Seksualne smsy

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Najpierw jest twardy i suchy, ale jak się go włoży i wyciągnie to staje się miękki i mokry ... to rogalik w mleku - a ty o czym myślałeś świntuchu!?
  Wyślij  

Pozycja na żabę: - wersja dla kobiet - on leży, jemu leży, a ona rechocze - wersja dla facetów - on leży, ona leży, jemu stoi, a ona nie kuma ...
  Wyślij  

Uwaga!!! Nowość!!! Sex-Sms-Wiadomość!!!: OH... OUUH...AAAAAH...UUH... OOOOOOOOOH...ACH...UUUUUH... /Naliczono opłatę: 24,00 PLN+VAT. Dziękujemy.
  Wyślij  

Jeśli lubisz sex wybierz 1 jeśli lubisz sex francuski wybierz 2 jeśli lubisz sex wyrafinowany wybierz 3, a jeśli lubisz wszystkie 3 wybierz mój numer telefonu.
  Wyślij  

Delikatnie chwytasz, rozchylasz nogi, bierzesz do ust i zaczynasz ssać ... i ssać ... raz szybciej, raz wolniej... Tak właśnie moja kochana je się raki.
  Wyślij  

Znasz bajkę o 5 misiach? 1. Rozbierz misie. 2. Połóż misie. 3. Oddaj misie. 4. Ubierz misie. 5. Wynoś misie.
  Wyślij  

Bądz wesoły, energiczny jak wibrator elektryczny.
  Wyślij  

Chce Cię delikatnie pieścić językiem, powoli wgryzać się w Ciebie, czuć Twój podniecający zapach ... Moja najdroższa gumo do żucia!
  Wyślij  

Jeśli jesteś teraz z dziewczyną, a jej oczy błyszczą, ma wilgotne usta, rozpalone ciało, szybko oddycha i cała drży to uciekaj, bo ma Malarie.
  Wyślij  

Codziennie mnie penetrujesz, znam na pamięć twój zapach, rozpychasz mnie swoim wielkim paluchem - Twoja skarpetka.
  Wyślij  

Cukierki są słodkie, ale sex nie popsuje Ci zębów.
  Wyślij  

Kobieta powinna być jak służba zdrowia - czysta, bezpłatna, dostępna i gotowa przez 24 godziny ...
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub